handlowy@gastrofrost.pl
Potrzebujesz pomocy lub chcesz złożyć zamówienie: 574 760 441, 56 300 02 16
Formularz zamówienia
Naciśnij na przycisk "Formularz zamówienia". Dzięki niemu można złożyć zamówienie bez konieczności zakładania konta. Po otrzymaniu zamówienia skontaktujemy się z Państwem w sprawie szczegółów zamówienia.
Negocjuj cenę
Naciśnij na przycisk "Negocjuj cenę" i skorzystaj z formularza umieszczonego obok. Przygotujemy dla Ciebie ofertę najszybciej jak to możliwe.
Strona główna » AKTUALNOŚCI » Lady chłodnicze z nowej linii SiX

Lady chłodnicze z nowej linii SiX


szeroka przestrzeń w ladach chłodniczych SiX o głębokości 75 cm
 
W urządzeniu zostały wykorzystane anodowane profile aluminiowe w kolorze głębokiej czerni. Dzięki temu są bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne i nie ulegają korozji. 
Szyby w najnowszym modelu S wyposażone są w system otwierania na siłownikach typu lift-up, które dopasowane są indywidualnie do każdego urządzenia. Dzięki temu płynnie i lekko otworzysz szyby czołowe. 

system szyb z siłownikami w ladach chłodniczych SiX
 
W linii SiX  producent Rapa zadbał o Twoją wygodę. Część ekspozycyjna w ladzie ma 75 cm głębokości. Bez trudu sięgniesz po każdy produkt. 

przestrzeń przechowalnicza pod ladą która mieści do 6 pojemników EURO 2
 
Możliwość przechowywania do 6 pojemników EURO 2 bezpośrednio pod ladą, bez konieczności przenoszenia towaru na zaplecze czy magazyn. 

wymienne panele frontowe w ladach chłodniczych SiX
 
Lady chłodnicze z linii SiX zostały zaprojektowane z myślą o tych, którzy lubią mieć wolność wyboru. Samodzielnie możesz wymieniać panele frontowe i dopasować je do wnętrza czy asortymentu. Panele z płyty meblowej czy z malowanej stali? Decyzję możesz zmienić w dowolnym momencie. 

niezależny system osuszania szyb w ladach chłodniczych SiX
 
Lada L-S to urządzenie, które zachowuje najwyższą jakość parametrów pracy nawet w dni o najwyższej wilgotności powietrza, dzięki wbudowanemu niezależnemu systemowi osuszania szyb.


 

alt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Zapraszamy do zapoznania się z nowym katalogiem.

alt
Oferta obowiązuje od 4 marca br.
Komentarze (0)

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii AKTUALNOŚCI
katalog cebea katalog cebea cukiernictwo rapa katalog cukiernictworapa katalog chłodnictwoKatalog IglooStalgast katalog 2017Stalgast meble 2017RedFox 216/2017katalogRMSoda+hendi_katalog soda+_katalogmaga_banerryling_katalog EGAZ
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu